Електронні петиції

В Енергодарі проведено черговий рейд перевірки умов проживання дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах

Дата публікації: 26.02.2019

    Спеціалістами служби у справах дітей міської ради та Енергодарського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено черговий рейд по здійсненню контролю за умовами утримання та догляду за дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, надання їм соціального захисту.
    Під час рейду відвідано 5 родин, в яких виховується 9 малолітніх дітей, що перебувають на обліку в службі у справах дітей міської ради. З батьками проведено профілактичні бесіди про недопустимість порушення прав дітей, надано рекомендації щодо потреб дитини, відповідно до віку.
    Здійснено контроль за станом відновлення документів матері для подальшого оформлення свідоцтв про народження дітей 9 та 7 років, які на теперішній час їх не мають. Матері надано консультацію щодо подальших дій.
    У ході рейду відпрацьовано два повідомлення від служб у справах дітей Кам’янсько-Дніпровської та Верхньорогачицької РДА щодо підтвердження факту проживання в м.Енергодарі сімей з дітьми, батьки яких ухиляються від виконання батьківських обов’язків.
    Службою у справах дітей виявлено багатодітну родину, де батьки не приділяють належної уваги здоров’ю та розвитку дітей. Готуються документи для взяття трьох малолітніх дітей на облік служби як таких, що опинились у складних життєвих обставинах.