Електронні петиції

В Енергодарі продовжується робота в напрямку прийому-передачі СМСЧ до комунальної власності

Дата публікації: 11.01.2019

    10 січня 2019 року під головуванням першого заступника міського голови Ігоря Курді відбулося засідання комісії з прийому-передачі у комунальну власність територіальної громади міста Енергодара цілісного майнового комплексу ДЗ “Спеціалізована медико-санітарна частина №1” МОЗ України.
    У вересні 2018 року Кабінетом Міністрів України було підписано розпорядження про передачу СМСЧ з державної до комунальної власності. Зараз міськими службами ведеться активна робота до здійснення процедури передачі медико-санітарної частини. 
    Під час засідання було обговорено подальші кроки в цьому напрямку, зокрема, щодо підготовки акта прийому-передачі СМСЧ від Міністерства охорони здоров’я України до міста. У складі майнового комплексу, який готується для передачі, – поліклініка для дорослих, стаціонар для дітей з дитячою  поліклінікою, акушерський корпус, грязелікарня, головний та господарський корпус з котельнею, інфекційний корпус та терапевтичне відділення, патологоанатомічна лабораторія, станція швидкої допомоги та харчоблоки.
   Окрім того, для передачі підготовлено документацію з переліками індивідуального майна та товарно-матеріальних цінностей: будівель, споруд, обладнання, службового транспорту, інструментів, приладів, інвентаря, земельних ділянок.
     Після узгодження акт прийому-передачі буде затверджено рішенням виконавчого комітету та направлено до Міністерства охорони здоров’я.