Назад
Електронні петиції

В Енергодарі продовжується робота щодо запуску опалення у житлових будинках

Дата публікації: 24.10.2018

    24 жовтня 2018 року міський голова Павло Музика провів робочу нараду з керівниками КП «Підприємство комунальної власності» та ТОВ «Місто для людей Енергодар». У ході наради було обговорено проблемні питання, які виникають під час підключення опалення до об’єктів житлового фонду.
    За інформацією представників КП «ПКВ» та ТОВ «Місто для людей Енергодар», наразі триває процес запуску тепла у всіх житлових будинках міста. Це технічно складна процедура, адже наладка опалення та заповнення теплоносієм внутрішньобудинкових мереж потребують певного часу.
    Керівництву ТОВ «Місто для людей Енергодар» доручено активізувати стан опрацювання  заявок, які надходять від жителів міста щодо підключення опалення. Вже найближчим часом, після проведення всіх відновлювальних робіт, всі будинки житлової сфери будуть підключені до теплоносія.
    Під час наради було наголошено, що у разі виникнення будь-яких проблем із опаленням у будинках, енергодарцям слід звертатися на «гарячу лінію» ТОВ «Місто для людей Енергодар», яка відповідає за функціонування внутрішньобудинкових мереж житлового фонду. Контактні телефони: (061)-707-12-50, 067-400-90-20, 050-202-20-40.
   Окрім того, енергодарців закликають відчиняти двері помешкань аварійним службам для проведення необхідних ремонтних робіт, які можуть виникнути при запуску системи теплопостачання, зокрема, заповітренні труб у будинках. Адже непоодинокими є випадки, коли через неможливість потрапити до квартири, затримка увімкнення опалення відбувається у всій багатоповерхівці.
     Інформація щодо підключення об'єктів житлового фонду знаходиться під особистим контролем міського голови.