Назад
Електронні петиції

В Енергодарі придбають техніку для профілактичної обробки доріг в зимовий час

Дата публікації: 16.11.2018

    Під час засідання виконавчого комітету 15 листопада 2018 року погоджено проект змін до Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства. Змінами передбачено додаткове фінансування для погашення кредиторської заборгованості перед ВАТ «Запоріжжяобленерго» за спожиту електроенергію в період з травня по липень 2018 року, утримання КП «Чисте місто», реконструкції пергол і підпірної стіни на Набережній, ремонту світлофорних об'єктів.
    Одне з питань порядку денного стосувалося погодження змін до Програми охорони навколишнього середовища міста Енергодара на 2018-2020 роки. Зміни стосуються збільшення фінансування на проведення реконструкції споруд для збору вод поверхневого стоку на вулиці Українській. Крім того, планується придбати обладнання для ліквідації наслідків погодних умов і снігових заметів - розподільник антіожеледних реагентів. Профілактична обробка дорожнього покриття протиожеледними речовинами дозволить створити безпечні умови для руху транспорту в зимовий час.
    Рішенням виконавчого комітету затверджено перелік оплачуваних громадських робіт для правопорушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення. Так, порушники правопорядку будуть залучені до виконання підсобних робіт з прибирання вулиць на КП «Підприємство комунальної власності».