Назад
Електронні петиції

В Енергодарі представники міської влади розповіли школярам про принципи місцевого самоврядування

Дата публікації: 17.10.2018

     17 жовтня 2018 року, в рамках Європейського тижня місцевої демократії, в актовій залі ЕБГ «Гармонія» відбулася зустріч представників міської влади з учнями гімназії та Енергодарської Малої академії наук «Місцева демократія в дії». 
    Європейський тиждень місцевої демократії – це нова політична ініціатива Ради Європи, яка була ініційована Конгресом місцевих і регіональних влад Ради Європи та Європейським комітетом з питань місцевої та регіональної демократії. Цей захід щорічно організовується місцевими органами влади усіх держав-членів Ради Європи з метою просування принципів місцевої демократії та сприяння демократичній участі громадян у публічному житті на місцевому рівні.
    Про основні принципи місцевого самоврядування, роботу органів виконавчої влади у місті Енергодарі учням розповіли представники міської влади – міський голова Павло Музика та його заступник з питань діяльності виконавчих органів ради Андрій Терентьєв. Діти цікавилися питаннями щодо роботи органів місцевого самоврядування, їх взаємодії з громадою, впливу жителів міста на органи влади, шляхи спільного вирішення проблемних питань міста, участі молоді у місцевому самоврядуванні.

     Напередодні у гімназії відбулися вибори президента школи. За результатами голосування лідером учнівського самоврядування стала учениця 10 класу Марія Бендеберя. Міський голова привітав ученицю з призначенням на посаду та вручив пам’ятний подарунок від виконавчого комітету.  

     Практика таких зустрічей влади і учнівської молоді дозволяє учням дізнатися більше про місцеве самоврядування, долучатися до громадських процесів, а владі – ближче познайомитися з потребами юних енергодарців, почути їх думки та поради, поглянути на проблеми та шляхи їх вирішення очима дітей.