Назад
Електронні петиції

В Енергодарі працівників соціальної сфери привітали з професійним святом

Дата публікації: 02.11.2018
    2 листопада 2018 року заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрій Терентьєв привітав з професійним святом працівників соціальної сфери.
    Величезна роль в соціальному обслуговуванні населення міста Енергодара належить органам соціального захисту: об’єднаному Управлінню Пенсійного фонду України в Запорізькій області, управлінню праці та соціального захисту населення міської ради, міському центру зайнятості, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради, службі у справах дітей міської ради тощо.
   Андрій Терентьєв привітав зі святом колективи Енергодарського об’єднаного Управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області та управління праці та соціального захисту населення Енергодарської міської ради, подякував за професіоналізм та самовіддану працю, вручив цінні подарунки. 
    За вагомий особистий внесок у вирішення проблем соціального захисту Почесною грамотою Енергодарської  міської ради нагороджено головного спеціаліста сектора прийняття рішень відділу адресної допомоги і компенсацій управління Віру Козакову.