Назад
Електронні петиції

В Енергодарі покрівлі, відремонтовані за новими технологіями, пройшли перевірку на міцність

Дата публікації: 14.03.2019

  12 березня 2019 року міський голова Павло Музика провів виїзний огляд покрівлі на вулиці Українській, 16, де минулого року було проведено капітальний ремонт за новою сучасною технологією наливних покрівель.
  Таке покриття є найбільш зносостійким і довговічним, відрізняється простотою монтажу і високою гідроізоляцією. Воно здатне не тільки захистити дах від впливу зовнішніх факторів, а й зробити його в рази міцніше. При дотриманні норм експлуатації термін служби наливних покрівель - кілька десятків років. Виконання ремонтів новим методом дозволить за зміну покривати до 2 тисяч квадратних метрів покрівель.
  За цією технологією у 2018 році були виконані роботи на двох покрівлях - по Українській, 16 і Воїнів-Інтернаціоналістів, 46. Пройшов майже рік, і за цей час, в тому числі і протягом осінньо-зимового періоду, від мешканців зазначених будинків не надійшло жодної скарги на якість виконаних робіт.
  У зв'язку з тим, що нова технологія себе у повній мірі виправдала, буде розглянуто можливість використовувати її при подальших ремонтних роботах.