Назад
Електронні петиції

В Енергодарі переважна більшість працівників закладів освіти, культури та спорту вакциновані від COVID

Дата публікації: 03.11.2021
 
3 листопада міський голова Дмитро Орлов провів щотижневу робочу нараду з питань освіти, культури та спорту. Традиційно основна увага була приділена стану захворюваності на COVID-19 серед працівників та вихованців закладів, вакцинації та роботі установ міста в умовах «червоної зони». 
З 30 жовтня до 7 листопада всі учні загальноосвітніх закладів міста перебувають на осінніх канікулах. Втім, управлінням освіти в цей період також проводиться моніторинг рівня захворюваності дітей. На сьогодні від коронавірусу лікуються 82 учні шкіл (1,3% від загальної кількості), з них 35 – школярі молодшої ланки, а також 16 освітян (1,8%). 
Дитсадки працюють у звичайному режимі, щоденно їх відвідують 1000-1100 дітей. На карантин закрито 12 груп зі 117. Хворіють 18 вихованців та 15 працівників ДНЗ. У позашкільних закладах освіти лікуються від коронавірусу 3 працівника. У закладах культури працівників, хворих на COVID, немає.
На сьогодні двома дозами вакцини щеплено 92,1% від загальної кількості освітян. 47 осіб мають медичні довідки про відтермінування вакцинації за медичними показниками. Ще 273 особи отримали першу дозу вакцини, з них 107 – працівники шкіл. Майже на 100% провакцинований колектив багатопрофільного ліцею, ЕЗОШ №2 - на 96%, ЕЗОШ №4 - на 97%.  
Вакциновані повністю трудові колективи управління освіти, інклюзивно-ресурсного центру, відділу культури, художнього виставкового залу. Провакциновані майже всі працівники МПК «Сучасник», 81,6% (з урахуванням осіб, які перехворіли) колективу музичної школи, 83,3% -  художньої школи, 85,3% - бібліотек міста. Отримали щеплення 90% працівників школи боксу та спортивно-оздоровчого комплексу ВП ЗАЕС, понад 50% - плавального басейну та водно-спортивної бази. 
Бібліотеки міста та художній виставковий зал продовжують працювати, звісно, з дотриманням карантинних обмежень. Відвідувачів приймають виключно за наявності сертифіката про вакцинацію, негативного ПЛР-тесту або довідки про щеплення першою дозою. 
По завершенню канікул планується, що учні 1-4 класів повернуться до занять у звичайному режимі. У п’ятницю буде прийнято рішення щодо подальшого формату навчання 5-11 класів (дистанційно чи відвідування школи).
Щодо організації навчального процесу у позашкільних та спортивних закладах, остаточне рішення з цього питання буде прийнято з урахуванням  рівня вакцинації працівників установ.