Назад
Електронні петиції

В Енергодарі освітян міста привітали з професійним святом

Дата публікації: 01.10.2021

    Традиційно на початку жовтня працівники освітянської галузі відзначають своє професійне свято. З цієї нагоди 30 вересня у міському палаці культури «Сучасник» відбулися святковий концерт та церемонія нагородження, присвячені Дню працівника освіти.
    Привітати педагогів із професійним святом  прийшов міський голова Дмитро Орлов. 
   «Вчитель – це велике покликання. І саме педагогу ми довіряємо найцінніше – наших дітей! Сьогодні чудовий день, щоб сказати слова подяки за знання, терпіння, натхнення, мотивацію та підтримку. Бажаю вам здоров’я, професійних успіхів на нелегкій педагогічній ниві та злагоди у сім’ях» - відзначив очільник міста. 
    Начальник управління освіти Світлана Букреєва також висловила  подяку вчителям, вихователям та всім, хто має відношення до цього свята: за те, що розвивають інтелектуальний потенціал дітей та, не дивлячись на всі складнощі сьогодення, гідно виконують свої обов’язки. Також подякувала міській владі та депутатському корпусу за підтримку освітньої галузі. 
    Цього святкового вечора привітання лунали й від керівників та профспілкових комітетів містоутворюючих підприємств ВП «Запорізька АЕС» та ДТЕК «Запорізька ТЕС».
   За самовіддану та наполегливу працю, високий рівень професійної майстерності, особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління кращих представників освітянської ниви відзначили почесними грамотами, нагрудними знаками, листами подяки та пам’ятними подарунками. 84 освітянина, чия майстерність заслужила особливої відзнаки, нагороджені міською педагогічною премією.
    На завершення урочистої частини на присутніх чекав святковий концерт за участі творчих колективів міста. 
    Хай праця вчителя буде гідна поваги, визнання і шанування! Зі святом!