Назад
Електронні петиції

В Енергодарі обговорили стратегічні напрямки розвитку культури міста

Дата публікації: 28.04.2021

    28 квітня з повторним візитом Енергодар відвідали почесні гості: директор Українського центру культурних досліджень, Заслужена артистка України, громадський діяч, експерт з питань культурної політики, автор програми «Малі міста - великі враження», продюсер Міжнародних фестивалів OperaFest Tulchyn та Vinnytsia Jazzfest Ірина Френкель, регіональний представник УЦКД, голова правління громадської організації «Інститут культурної політики» Павло Третьяков та засновниця громадської організації «Культурний діалог», начальник відділу з питань регіональної політики та координації реформи у сфері культури УЦКД Ірина Каць.

    Під час візиту відбулася зустріч представників міської влади з фахівцями з розвитку креативної культури України, у ході якої Ірина Френкель презентувала присутнім культурну стратегію розвитку окремого міста як складову реалізації культурного потенціалу країни.

    Співпраця з УЦКД розпочалася у рамках реалізації проєкту Громадського бюджету «Неформальне навчання «Розвиток креативної культури в місті Енергодар»». Навчання проходило протягом минулого року з групою бажаючих енергодарців в онлайн форматі, та передбачало чотири модулі. Наразі у рамках завершення проєкту відбулася підсумкова, але не остання зустріч з керівниками центру.

    Також було презентовано візуальну дорожну карту культурного розвитку Енергодара. Запропоновані заходи в подальшому можуть стати фундаментом для інвестиційного розвитку міста.

    В подальших планах співпраці - підписання Меморандуму про співробітництво з УЦКД з метою практичної реалізації напрацювань результатів навчання.

    «Інвестувати в культуру – це значить робити внески, які через 10-15 років дадуть результат. І у нас є велике бажання розвивати цю сферу», - зазначив міський голова Дмитро Орлов.