Назад
Електронні петиції

В Енергодарі обговорили стан реалізації проектів Громадського бюджету

Дата публікації: 29.05.2019


   28 травня у виконавчому комітеті міської ради відбулося засідання Координаційної ради з питань Громадського бюджету. Для участі у заході були запрошені автори проектів, а також представники структурних підрозділів та комунальних підприємств, відповідальних за їх реалізацію.

   У ході засідання було заслухано інформацію виконавців – управління освіти, управління комунальної власності, КП «Міськзеленбуд» та КП «Комунальні системи» - про стан реалізації проектів-переможців. На сьогоднішній день більшість проектів управління освіти реалізовані на 40% та більше, інші, які реалізуються управлінням комунальної власності та комунальними підприємствами, перебувають на стадії укладання договорів та проходження тендерних процедур.

   Виконавці заслухали зауваження членів Координаційної ради та відповіли на запитання авторів проектів. Додатково управлінням освіти буде підготовлено фотозвіт по проектам, які вже почали реалізовуватись. З переліком проектів кожен житель міста може ознайомитись на офіційному сайті Енергодарської міської ради у рубриці«Громадський бюджет»  та на ІТ платформі «Громадський проект».

   Нагадуємо, що з 1 червня 2019 року починається етап подання проектних заявок, який триватиме по 30 червня включно. Подавати проекти можна буде електронною поштою на адресу: [email protected], на ІТ платформі «Громадський проект» energy.pb.org.ua, а також у паперовому вигляді за адресою: вул.Курчатова, 11, фінансове управління Енергодарської міської ради, 5 поверх, кабінет 501.