Електронні петиції

В Енергодарі обговорили проблемні питання реформування СМСЧ

Дата публікації: 10.09.2019
     9 серпня заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрій Терентьєв провів робочу нараду з питання роботи КНП «Спеціалізована медико-санітарна частина».
    У серпні поточного року було прийнято рішення про затвердження передавального акту майнового комплексу ДЗ «СМСЧ» до КНП. Це повинно було стати завершальним етапом ліквідації державної установи і передачі його функцій комунальному підприємству. Однак робота щодо завершення процедури ліквідації, отримання ліцензій та проведення закупівель для оснащення медико-санітарної частини ведеться вкрай сповільненими темпами. 
   Заслухавши звіт тимчасово виконуючого обов‘язки директора КНП «СМСЧ» Андрія Бредихіна, заступник міського голови висловив обурення неякісною роботою керівника, результати якої ставлять під загрозу вчасне підключення СМСЧ до єдиної електронної системи та укладання договору з Національною службою здоров'я України.  З 1 січня 2020 року медзаклади вторинної ланки переходять на фінансування НСЗУ, втім, кошти виділятимуться тільки тим медичним закладам, які повністю оснащені та готові приймати пацієнтів. 
    За підсумками наради надано ряд доручень щодо прискорення роботи з отримання ліцензій та проведення закупівель, встановлено строки виконання завдань. У разі затримки у виконанні доручень до т.в.о. директора КНП «СМСЧ» Андрія Бредихіна буде вжито відповідних дисциплінарних заходів.