Назад
Електронні петиції

У виконавчому комітеті обговорили питання протидії соціальним хворобам

Дата публікації: 28.03.2019

   27 березня у виконавчому комітеті відбулося засідання міської Координаційної ради з питань протидії соціальним хворобам. 
   Членами ради було заслухано інформацію про хід виконання заходів щодо забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, СНІД, протидії захворюванню на туберкульоз, протидії поширенню наркоманії.
   Станом на 25 березня в Енергодарі офіційно зареєстровано 173 ВІЛ-інфікованих осіб, хворих на СНІД – 72 особи. На обліку із захворюванням на туберкульоз перебувають 95 осіб, з них з активною формою – 32 особи. Вакциновано проти туберкульозу 97 дітей із 102. Протягом 2019 року випадків захворювання серед дітей та підлітків не виявлено.
   За підсумками розгляду питань порядку денного керівництву ДЗ «СМСЧ №1» при коригуванні бюджету у 2019 році підготувати пропозиції для виділення коштів для обладнання кабінету нарколога окремим номером міського зв’язку, опрацювати питання щодо відкриття у місті сайту замісної підтримуючої терапії для наркозалежних осіб, придбання кварцової лампи в кабінеті збору мокротиння та холодильника для зберігання медикаментів.