Назад
Електронні петиції

В Енергодарі розробляють проект нормативно-грошової оцінки землі

Дата публікації: 29.03.2019

   28 березня у виконавчому комітеті міської ради відбулося чергове засідання міської Координаційної ради з питань розвитку підприємництва.
   Члени ради обговорили питання щодо завершення будівництва недобудованих об’єктів у місті Енергодарі. Ряд будівництва житлових та соціальних об'єктів ведеться ВП “Запорізька АЕС” ДП “НАЕК “Енергоатом”.    Основні з них - житлові будинки по вулиці Козацькій, 155 та 195, вулиці Курчатова, 91-2, Свято-Богоявленський храм, дитячий садок на 240 місць, міський будинок правосуддя. За інформацією НАЕК «Енергоатом», на 2019 рік фінансування на завершення будівництва даних об’єктів не передбачено. 
   У ході засідання було обговорено стан розгляду заяв жителів міста, які стосуються земельних відносин. 56 земельних питань, які тривалий час потребували вирішення, були розглянуті на черговій сесії міської ради 15 березня 2019 року. Що стосується нормативно-грошової оцінки землі у м.Енергодарі, на сьогоднішній день укладено договір з компанією на розробку оцінки землі та проведення експертизи. 
   До відома учасників засідання було доведено інформацію про стан розвитку середнього та малого бізнесу у місті Енергодарі. У 2018 році у місті працювало 758 юридичних осіб та 1705 ФОП. Всього в Енергодарі 696 об’єктів малого та середнього бізнесу, з них 502 – торгівельні, 138 – з надання побутових послуг, 56 – заклади громадського харчування.