Електронні петиції

У виконавчому комітеті обговорили організаційні питання роботи комунальних підприємств

Дата публікації: 10.01.2019

   9 січня 2019 року під головуванням міського голови Павла Музики відбулася робоча нарада з керівниками комунальних підприємств міста.
  У ході засідання директори КП відзвітували про свою роботу, а також обговорили наявні проблемні питання. З 1 січня 2019 року ряд новоутворених комунальних підприємств офіційно розпочали свою роботу та готові надавати послуги населенню. 
    Станом на сьогоднішній день на КП «Міськзеленбуд» працевлаштовано 146 осіб. З початку січня працівниками підприємства ведуться роботи з прибирання вулиць та тротуарів від снігу, благоустрою, вжиття протиожеледних заходів. 
     Як повідомив директор КП «Комунальні системи» Андрій Гринько, з 1 січня  на роботу до КП прийнято 63 працівника. Для проведення робіт з розчищення та прибирання від снігу автомобільних доріг залучено 6 одиниць спецтехніки. Придбано резервні запаси дизельного пального, бензину, посипних матеріалів. Керівництву КП «Комунальні системи» спільно з КП «Енергодарське бюро технічної інвентаризації» доручено відпрацювати питання щодо наявності технічної документації на дороги для забезпечення їх утримання.
    Серед першочергових потреб нових комунальних підприємств – забезпечення матеріально-технічного оснащення та необхідного спецтранспорту для проведення робіт та виконання покладених на них завдань. Багато техніки, яка знаходиться у власності КП «ПКВ», перебуває у неналежному стані та потребує оновлення. За підсумками розгляду питання прийнято рішення включити потребу на придбання техніки до бюджетного запиту.  
    Для організації роботи з вивезення та захоронення сміття КП «Підприємство комунальної власності» спільно з управлінням комунальної власності міської ради доручено терміново завершити роботи з землевідводу під розміщення полігону твердих побутових відходів.
    КП «Тепловодоканал» на сьогоднішній день отримано ліцензії на надання послуг з водопостачання та водовідведення, а також постачання теплової енергії. У грудні минулого року рішенням виконавчого комітету було встановлено та затверджено технологічні нормативи використання питної води. Наступним кроком є розрахунок економічно обрунтованих тарифів на комунальні послуги.
     У березні-квітні поточного року при КП «Єдині інформаційні системи» планується запровадити роботу Ситуаційного центру - єдиної диспетчерської служби для зручного прийому звернень громадян і взаємодії між комунальними службами міста. Окрім того, КП «Єдині інформаційні системи» забезпечуватиме облаштування та утримання системи відеоспостереження в Енергодарі. 
   У ході наради було обговорено питання щодо налагодження механізму взаємодії всіх комунальних підприємств міста, зокрема, щодо розмежування територій та обсягу послуг, які надаються населенню, залучення спецтранспорту та техніки для виконання робіт.