Назад
Електронні петиції

В Енергодарі розглянуть можливість впровадження білінгової системи для прийому платежів за комунальні послуги

Дата публікації: 01.04.2019

    29 березня Енергодарський міський голова Павло Музика провів робочу зустріч з представниками одеської компанії, яка надає послуги з впровадження білінгової автоматизованої системи прийому комунальних платежів за принципом Єдиного розрахункового центру. Система дозволяє забезпечити можливість без черг сплачувати за комунальні послуги, налагодити контроль за збором і проходженням платежів.
   Кожен споживач послуг, зареєструвавшись у системі, може отримати актуальну інформацію про платежі, нарахування, субсидії та пільги. Єдиний центр отримує від постачальників послуг інформацію про заборгованість та нарахування за поточний місяць та передає її банківським установам для пунктів прийому платежів. 
  У ході наради було наголошено, що в Енергодарі, де створено нові комунальні підприємства, впровадження білінгової системи може стати корисним нововведенням та дозволить автоматизувати процес надходження платежів за комунальні послуги. 
   За підсумками засідання управлінню комунальної власності міської ради доручено розглянути можливість впровадження такої системи в Енергодарі.