Назад
Електронні петиції

В Енергодарі обговорили можливість переходу медицини на електронний документообіг

Дата публікації: 16.07.2019
    15 липня міський голова Павло Музика провів робочу зустріч з представниками компанії, що надає послуги з облаштування медичної інформаційної системи Health24. 
У рамках реформування медичної галузі міською владою ведеться робота щодо створення належних умов функціонування закладів первинної та вторинної медицини. Зокрема, першочерговими завданнями є забезпечення матеріально-технічної бази та запровадження електронного документообігу. Забезпечити комп’ютеризацію медичних послуг дозволить впровадження медичної інформаційної системи, однією з яких є Health24. Система передбачає онлайн-реєстратуру, ведення бази пацієнтів, зручний онлайн-зв'язок з пацієнтами, електронні черги та рецепти. Автоматизація всього медичного процесу дозволить підвищити швидкість та якість обслуговування пацієнтів.
  За підсумками зустрічі вирішено детально ознайомитися з досвідом роботи компанії в Україні, зокрема, у закладах первинної ланки, а також розглянути можливість впровадження такої системи на базі енергодарського центру первинної медико-санітарної допомоги.