Назад
Електронні петиції

В Енергодарі введено особливий пропускний режим на в'їзді до міста

Дата публікації: 08.10.2020

    Зважаючи на погіршення епідеміологічної ситуації та підвищення рівня захворюваності на COVID-19, з 06.00 9 жовтня до 00.00 1 листопада 2020 року в Енергодарі буде введено особливий пропускний режим на головному в’їзді до міста. Таке рішення прийнято у ході чергового засідання оперативного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації, пов’язаної з виникненням COVID-19. 

На блокпосту буде забезпечено цілодобове чергування працівників міського відділу поліції, військовослужбовців в/ч 3033, а також медичного працівника. Транспортні засоби загального користування, які в’їжджають до міста, будуть підлягати обов’язковому огляду на дотримання правил карантину. Працівники та службовий транспорт стратегічно важливих підприємств зможуть пересуватися через КПП безперешкодно за наявності робочих перепусток. 
При в’їзді до міста буде оновлено дезінфекційний бар’єр, інформаційний щит із вказанням території карантину, облаштовано додаткові дорожні знаки та бетонні блоки.   
    Енергодарців просять з порозумінням поставитися до тимчасових обмежень, адже це дозволить зменшити ризик захворюваності, зберегти здоров’я та життя громадян.