Назад
Електронні петиції

В Енергодарі на період карантину обмежено в’їзд до міста

Дата публікації: 18.03.2020

   18 березня на позачерговому засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийнято рішення про обмеження в’їзду транспорту до міста Енергодара. 
  Відповідно до рішення Кабінету Міністрів України, в чотирьох містах-супутниках АЕС, до числа яких входить і Енергодар, введено особливий карантинний режим. Згідно з рішенням міської комісії ТЕБ та НС, тимчасово обмежено проїзд транспорту через головний в’їзд до міста - в районі Енергодарського шосе. Тут буде облаштовано станцію патрульної поліції, де цілодобово чергуватимуть працівники правоохоронних органів у супроводі чергового медика. Правоохоронцями здійснюватиметься вибіркова зупинка транспорту для можливого медичного огляду водіїв та пасажирів. Також сьогодні буде закрито в’їзд до міста з боку села Примірне через вулицю Молодіжну. Для цього на даній території комунальними службами будуть встановлені бетонні блоки. Працівники містоутворюючих підприємств, які проживають за межами міста, зможуть використовувати при в’їзді свої робочі пропускні документи. 
   Внутрішніми наказами ВП «Запорізька АЕС» на підприємстві будуть затверджені плани дій та необхідний комплекс карантинних заходів.
   На період карантину буде посилено роботу правоохоронних органів. Щоденно по місту патрулюватимуть працівники поліції та військовослужбовці військової частини Національної гвардії України. 
  Жителів міста просять зберігати спокій, дотримуватись режиму карантину та індивідуальних профілактичних заходів. Нагадуємо, що відповідно до законодавства України, за порушення правил та норм карантину передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.