Назад
Електронні петиції

В Енергодарі на COVID-19 хворіють 58 школярів та 7 вихованців дитячих садочків

Дата публікації: 07.10.2021

    Рівень захворюваності на коронавірус в енергодарських школах, дитячих садочках та закладах культури, самопочуття хворих на COVID-19 дітей та педагогів, особливості роботи закладів в умовах карантину  - саме ці питання стали основною темою для обговорення на щотижневій нараді міського голови Дмитра Орлова к керівниками вищезазначених напрямків. 
    Як повідомила начальник управління освіти Світлана Букреєва, станом на 7 жовтня в школах Енергодара на карантин закрито 38 класів. На COVID-19 зараз хворіють 58 учнів та 11 працівників (з них шестеро вчителів). Два класи сьогодні повернулися до офлайн-формату навчання. Ще в десятьох очікується завершення карантину 8 жовтня. В закладах дошкільної освіти закрито 5 груп. Хворіють 7 вихованців та 7 працівників дитячих садків. На щастя, всі діти почуваються відносно добре. Немає важкого перебігу хвороби і серед працівників.
    Що стосується вакцинації,  то  на даний час  24 заклади освіти в Енергодарі досягли а подекуди й перевищили встановлений державою рівень у 80 %. Тільки у дитячому садку №3 відсоток щеплення становить 58 %. Кампанія з вакцинації для всіх бажаючих освітян продовжуються. 
   В дистанційній формі й надалі продовжують працювати дитяча художня школа, де рівень вакцинації складає 53,6 %, та дитяча музична школа (57,6 %). На 62,8 % щеплені працівники бібліотек. Стовідсотково вакцинований колектив Художньої виставкової зали.