Назад
Електронні петиції

В Енергодарі міський голова обговорив нагальні питання з учасниками АТО

Дата публікації: 22.01.2020
    21 січня міський голова Павло Музика провів зустріч з учасниками АТО. Серед обговорених питань - виділення землі та житла для ветеранів, медичне обслуговування, соціальний захист тощо. 
На сьогодні на обліку в Енергодарі перебувають 325 учасників АТО. У місті діє комплексна програма підтримки атовців, надається соціальна, матеріальна, медична допомога. У 2020 році на матеріальну допомогу учасникам АТО передбачено 343,9 тис. грн, компенсацію оплати комунальних послуг – 67,2 тис., зубопротезування – 250 тис., медичне страхування - 30 тис., матеріальну допомогу сім’ям загиблих до Дня незалежності України – 6 тис. грн. 
   Зрушено з місця питання щодо виділення землі учасникам АТО - ведеться активна робота у напрямку вилучення ділянки лісового фонду, зміни її цільового призначення під житлову забудову. Для завершення процедури необхідно відповідне рішення Кабінету Міністрів України. 
   Що стосується виділення житла, розроблено проєкт реконструкції гуртожитку на просп. Будівельників, 5 під соціальне житло на 101 квартиру для осіб пільгових категорій, в тому числі, для ветеранів АТО. Проєкт пройшов експертизу, загальна вартість робіт з реконтрукції складає 46,7 млн. грн. Для реалізації проєкту планується залучити інвестиційні, грантові або інші позабюджетні кошти. Нагадаємо, що у 2018 році у рамках обласної програми «Назустріч людям» двоє енергодарців - учасників АТО, що мають інвалідність, отримали квартири.
   Під час зустрічі учасники АТО отримали роз’яснення та відповіді на свої запитання, в тому числі, щодо виплат пільг та субсидій за новим порядком, отримання путівок на санітарно-курортне лікування тощо. 
   
  Додаткову інформацію щодо пільг учасникам АТО та членам їх сімей можна отримати, звернувшись до управління праці та соціального захисту населення Енергодарської міської ради (вул.Козацька, 17, каб. №9) або за телефоном 6-99-98.