Назад
Електронні петиції

В Енергодарі працюють над створенням реабілітаційного центру для дітей з інвалідністю

Дата публікації: 21.05.2020

   Декілька тижнів тому до міського голови Павла Музики звернулася голова благодійної громадської організації «Віра та милосердя» Ірина Борисенко та волонтери соціального проекту «Ти не один» з пропозицією щодо створення в Енергодарі навчально-реабілітаційного центру для дітей з інвалідністю. 

   Павло Музика підтримав зазначену ініціативу, зауваживши, що питання соціального захисту громадян всіх пільгових категорій є для міської влади одним з найважливіших. Створення такого центру дозволить забезпечити належні умови для гармонійного розвитку та навчання кожної особливої дитини.
  За результатами зустрічі міським головою було надано ряд доручень для організації роботи зі створення такого центру в нашому місті. Цього тижня волонтери у супроводі керівника КНП «СМСЧ» Андрія Бредихіна оглянули вільні приміщення пологового відділення, які пропонується розглянути для розміщення центру. 
  Наступним кроком має стати розробка методики роботи реабілітаційного центру, пошук та залучення фахівців, вирішення організаційних питань. Міським службам, які опікуються питаннями соціального захисту та медицини, надані відповідні доручення.