Назад
Електронні петиції

В Енергодарі майно КП “ПКВ” передадуть новим комунальним підприємствам

Дата публікації: 28.11.2018

    Ряд питань порядку денного позачергової 26-ї сесії Енергодарської міської ради стосувався передачі комунального майна з балансу комунального підприємства «Підприємство комунальної власності» на баланс нових комунальних підприємств. Це пов'язано з реорганізацією КП “ПКВ” і розподілом різних видів послуг між комунальними підприємствами міста. Передача комунального майна дозволить сформувати матеріально-технічну базу нових КП та забезпечити їх функціонування. У порядку, передбаченому законодавством, майно КП “ПКВ” буде передано на баланс КП «Тепловодоканал», «Міськзеленбуд», «Комунальні системи», «Чисте місто», «Єдині інформаційні системи».
    Крім того, для забезпечення роботи нових КП та ведення ними господарської діяльності депутати підтримали питання про передачу земельних ділянок від КП “ПКВ” в постійне користування комунальним підприємствам.
    Рішенням міської ради надано дозвіл КП «Ритуал» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,2 га на вулиці Молодіжній, 100 за рахунок земель лісового фонду. Вказана земельна ділянка в подальшому буде передана КП «Ритуал» в постійне користування із зміною цільового призначення під розширення існуючого кладовища. Цей крок дозволить нарешті вирішити проблему нестачі місця для поховань на міському кладовищі.