Назад
Електронні петиції

КП «Тепловдоканал» презентував проект планових тарифів на воду та опалення

Дата публікації: 08.04.2019

   5 квітня у виконавчому комітеті Енергодарської міської ради  відбулося відкрите обговорення проектів планових тарифів КП «Тепловодоканал» на послуги з централізованого постачання холодної та гарячої води, водовідведення та опалення. 

    Директор КП «ТВК» Олександр Грешилов доповів, що підприємство має всі необхідні ліцензії для ведення господарської діяльності і надання послуг населенню. Тарифи на послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води в Енергодарі не переглядалися з 2011 року, на послуги з постачання холодної води та водовідведення – з 2009. У зв’язку зі зростанням фактичної собівартості житлово-комунальних послуг за рахунок збільшення мінімальної заробітної плати, податків, підвищення цін на ресурси, а також інших складових, виникла потреба у перегляді тарифів та приведення їх до економічно обґрунтованих показників. 
   Київською фірмою «Інститут місцевого розвитку» з дотриманням вимог законодавства були підготовлені розрахунки нових тарифів. Інформація про намір змінити тарифи, структуру та обґрунтування перерахунку була розміщена на сайті Енергодарської міської ради. 
    Згідно з розрахунками, вартість послуги централізованого опалення становитиме 9,56 грн./м² з ПДВ за місяць (чинний тариф - 2,46 грн./м²). Розрахунок складено на 166 днів опалювального періоду - з 25 жовтня по 8 квітня. 
     Вартість централізованого постачання гарячої води - 41,92 грн./м³ з ПДВ (чинний тариф - 11,68 грн./м³), без ПДВ - 34,93 грн./м³.
     Вартість централізованого постачання холодної води  - 12,99 грн./м³ з ПДВ (чинний тариф - 1,70 грн / м³).
     Тариф на централізоване  водовідведення - 20,82 грн./м³ з ПДВ (чинний тариф - 3,11 грн./м³).
    На завершення заходу було наголошено, що перегляд діючих тарифів на житлово-комунальні послуги дозволить привести їх до економічно обґрунтованих показників, забезпечити беззбиткову діяльність КП «ТВК», а також гарантувати енергодарцям отримання якісних послуг.