Назад
Електронні петиції

В Енергодарі готуються до проведення тренувань з евакуації населення

Дата публікації: 19.10.2018

     19 жовтня 2018 року у виконавчому комітеті міської ради відбулася нарада з питань підготовки та проведення тренування органів управління та сил цивільного захисту щодо дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій на ВП «Запорізька АЕС».
      Участь у нараді взяли заступник директора Департаменту з питань цивільного захисту ОДА Андрій Булавінов, перший заступник міського голови Ігор Курдя, члени міської комісії з питань евакуації, керівники управлінь та міських служб.  
       Учасники наради обговорили план та порядок проведення 26 жовтня тренувань, організаційні питання, а також провели виїзний огляд на збірний пункт евакуації на базі ЕЗОШ №7 та до СМСЧ №1, звідки буде проводитись евакуація населення. 
     Під час тренувань будуть відпрацьовані питання готовності органів управління з питань цивільного захисту до організації проведення евакуаційних заходів. Участь у тренуваннях візьмуть представники Департаменту з питань цивільного захисту населення ОДА, органів виконавчої влади, міських служб, СМСЧ №1, підприємств міста. Буде залучено спеціальну техніку, а також задіяно міську систему оповіщення.