Назад
Електронні петиції

В Енергодарі триває запуск опалення до об’єктів інфраструктури та житлового фонду

Дата публікації: 18.10.2021
 
 
18 жовтня у виконавчому комітеті проведено чергову нараду з керівниками комунальних підприємств міста.  
Працівниками КП «Комунальні системи» виконуються регламентні роботи на електромережах, зокрема, з ремонту освітлення на вулиці Придніпровській. Також спільно з підрядною організацією, що завершує реконструкцію арки біля поліклініки КНП «СМСЧ», опрацьовується питання облаштування на цій території додаткових ліхтарів освітлення. Паралельно триває робота в напрямку реалізації спільного проєкту із Запорізькою АЕС щодо освітлення пішохідних переходів. 
У плановому режимі працює КП «ЦД «Промінь». Виконуються роботи з прибирання вулиць, внутрішньоквартальних доріг та зупинок автотранспорту, збору сміття та опалого листя, завершуються роботи з консервації поливопроводу.
Триває запуск опалення до об’єктів інфраструктури та житлового фонду. Минулого тижня тепло подано до закладів освіти, культури та охорони здоров’я. КП «Тепловодоканал» співпрацює з ОСББ та керуючими компаніями у напрямку подачі опалення до багатоквартирних будинків. Втім, спеціалістами підприємства вже були зафіксовані випадки несанкціонованих підключень. Нагадаємо, що запуск опалення до будинків має відбуватися виключно під контролем КП «ТВК». Самовільне втручання споживачів у внутрішньобудинкові системи опалення може призвести до аварійних випадків та пошкодження систем теплопостачання.