Назад
Електронні петиції

В Енергодарі для родин внутрішньо переміщених осіб придбають три квартири для тимчасового проживання

Дата публікації: 16.09.2021

    В Енергодарі наразі перебувають 945 осіб переселенців. Проблеми, з якими вони стикаються у сьогоденні, традиційні: нестача житла, труднощі із працевлаштуванням, рівень заробітної плати. Але найгостріше стоїть проблема житла. 
    З метою реалізації державної політики щодо забезпечення тимчасовим житлом внутрішньо переміщених осіб, в цьому році депутатами міської ради затверджена Програма забезпечення тимчасовим житлом ВПО міста Енергодара. 
    Дана Програма передбачає забезпечення житлом переселенців міста, які потребують поліпшення житлових умов. Буде створено фонд соціального житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб шляхом придбання квартир. Квартири залишатимуться у власності Енергодарської міської територіальної громади.
    Станом на 15.09.2021 р. на обліку внутрішньо переміщених осіб та надання житлових приміщень для тимчасового проживання внутрішньо переміщеним особам перебувають 7 сімей. З них 1 багатодітна, 1 сім'я з дітьми (один з членів сім'ї - учасник АТО), 4 сім'ї з дітьми та 1 самотньо проживаюча особа.
   На черговій сесії Енергодарської міської ради, що відбулася у понеділок, 13 вересня, депутати затвердили зміни до Програми, якими передбачається придбання до кінця року 2 двокімнатних та 1 трьохкімнатної квартир для тимчасового проживання родин із числа внутрішньо переміщених осіб. 
    Загальна сума витрат на квартири складає 2947,5 тис. грн, із них: 
- кошти державного бюджету - 2063,2 тис. грн;
- кошти міського - 884,3 тис. грн.