Електронні петиції

В Енергодарі депутати затвердили зміни до бюджету міста на 2019 рік

Дата публікації: 22.02.2019

    22 лютого в Енергодарі, за участю 26 депутатів, відбулася позачергова 28 сесія Енергодарської міської ради.
  Більшість питань стосувалися внесення змін до міських програм та збільшення фінансування на різні галузі життєдіяльності міста. Змінами до Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства, об’єктів благоустрою, дорожнього господарства міста Енергодара на 2019-2021 роки передбачено збільшення фінансування на  утримання комунальних підприємств, забезпечення їх матеріалами та обладнанням, благоустрій та озеленення міста, обслуговування об’єктів вулично-дорожньої мережі, реконструкцію освітлення, поточний ремонт внутрішньоквартальних доріг, поливопроводу, утримання міського цвинтаря, реконструкцію полігону ТПВ тощо. 
  Депутати підтримали рішення про виділення додаткових коштів на заходи з підготовки та участі спортсменів міста у чемпіонатах області та України, проведення міських спортивних заходів, а також на утримання медичних закладів - СМСЧ та КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги».
   На розгляд міської ради було винесено питання про поновлення на посаді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Яни Дабіжа. Більшість депутатів утрималися від прийняття даного рішення.
   Рішенням міської ради затверджено звіт про виконання бюджету міста за минулий рік, а також внесено корективи до бюджету на 2019 рік.