Назад
Електронні петиції

В Енергодарі депутати затвердили коригування до міського бюджету

Дата публікації: 28.11.2018

    27 листопада 2018 року відбулося засідання позачергової 26-ї сесії Енергодарської міської ради.
    Рішенням міської ради внесено корективи до бюджету міста на 2018 рік. За рахунок перерозподілу коштів до кінця поточного року забезпечено фінансування на утримання і виплату заробітної плати працівникам комунальних підприємств, в тому числі комунального некомерційного підприємства «Спеціалізована медико-санітарна частина», придбання новорічних подарунків для дітей, святкової ілюмінації для прикраси міста, благоустрій вуличної мережі, придбання посипальних матеріалів, ремонт лавок і придбання урн для установки на Алеї троянд.
    Також до кінця року виділені кошти на придбання спортивного інвентарю для Центру туризму, краєзнавства та спорту, розробку проектної документації на проведення капітальних ремонтів покрівель в ДНЗ №12, ЕНВК №1, ЕЗОШ №2, ЕНВК №9, розробку документації на проведення реконструкції гуртожитку на просп.Будівельників під соціальне житло.
     Крім того, на 994 тисяч гривень збільшено обсяг медичної субвенції з державного бюджету. Її планується направити на лікування енергодарців, хворих на діабет.