Електронні петиції

Депутати погодили питання проведення позатендерних закупівель

Дата публікації: 21.03.2019

   21 березня 2019 року у виконавчому комітеті відбулося спільне засідання постійних комісій міської ради.
   Депутати розглянули питання, які стосувалися здійснення закупівель без урахувань обмежень, встановлених рішенням міської ради від 26.12.2017 №2. 
   Рішенням постійних комісій надано дозвіл на укладання прямих договорів та здійснення необхідних закупівель управлінню комунальної власності міської ради та КП «Міськзеленбуд». Кошти з міського бюджету на  ці заходи були виділені рішенням міської ради на останній сесії. 
   Серед запланованих заходів – розробка проектно-кошторисної документації та проведення експертизи на капітальний ремонт 9 ліфтів, придбання обладнання для проведення реконструкції системи поливу зелених насаджень, розробка ПКД реконструкції міського фонтану на вулиці Центральній з благоустроєм прилежної території та організацією місць відпочинку. 
   У зв’язку з відсутністю конкурсних пропозицій на реалізацію ряду проектів Громадського бюджету прийнято рішення надати дозвіл на укладання прямих договорів для проведення відповідних робіт та закупівель. Зокрема, це 12 проектів, якими передбачено облаштування спортивних та дитячих майданчиків, зон для ігор та відпочинку, благоустрою, озеленення, а також створення художнього муралу на стіні будинку по вул.Центральній, 4.