Назад
Електронні петиції

В Енергодарі через спалах коронавірусу посилено обмежувальні заходи

Дата публікації: 03.10.2020

  За останню добу в Енергодарі лабораторно підтверджено 31 випадок коронавірусної хвороби. Це максимальний приріст за весь час пандемії.  28 осіб направлені на амбулаторне лікування, троє госпіталізовані. Одужало за добу двоє енергодарців.

  Станом на 3 жовтня 2020 року 56 енергодарців лікуються від COVID-19: 45 – амбулаторно, 11 – госпіталізовані. Всього за весь період пандемії в Енергодарі виявлено 147 випадків хвороби: 89 осіб одужали, 2 – померли. Крім того, за попередніми даними сьогодні, 3 жовтня, було підтверджено ще 8 нових випадків.

  Через поширення хвороби щодня зростає кількість госпіталізованих. На сьогодні лікарня Дніпрорудного, яка є опорною для пацієнтів з СOVID, переповнена - не тільки енергодарцями, але й жителями всього району.

  У зв’язку з різким спалахом хвороби 3 жовтня за участю міського голови Павла Музики проведено термінове засідання оперативного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації, пов’язаної з виникненням COVID-19. У ході засідання прийнято рішення про посилення карантинних обмежень.

  Зокрема, з 4 жовтня 2020 року на території міста заборонено проведення всіх масових заходів, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

  Також обмежено час роботи розважальних закладів (ресторанів, кафе, нічних клубів) - з 23.00  до 07.00.

  Керівництву ТЦ «МЕРКУРІЙ 5» та ринку «Райдужний» доручено забезпечити обов’язкове дотримання карантинних заходів: пропускний режим, термометрія, використання засобів захисту, дотримання соціальної дистанції 1 особа на 20 кв.м.

  Комунальними службами буде посилено роботу з дезінфекції місць громадського користування.

  У зв’язку із захворюванням на СОVID-19 працівника групи №9 ДНЗ №8 групу закрито на карантин з 05.10.2020. Також з понеділка буде закрито на карантин 6-А клас ЕЗОШ №2 через захворювання учня.  

  Енергодарців просять з порозумінням поставитися до посилення обмежень, адже це необхідні заходи для запобігання поширенню хвороби серед населення.  Керівників підприємств всіх форм власності просять за можливості перевести всі заходи та робочі наради в онлайн-режим.