Назад
Електронні петиції

В Енергодарі через карантин традиційні купання на Водохреща скасовані

Дата публікації: 15.01.2021
   Наближається одне з найбільших християнських релігійних свят – Хрещення Господнє. Традиційно 19 січня в Енергодарі проходять загальноміські купання в ополонках та на водоймах. Однак цього року, у зв’язку з карантинними обмеженнями, відповідно до постанови КМУ від 09.12.2020 №1236 та розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації від 18.12.2020 №96, всі масові заходи, пов'язані з відзначенням Водохреща, на території міста скасовані. 
Попри заборону не виключається можливість того, що енергодарці самостійно вирушать купатися в ополонках. Зазвичай  найбільше скупчення людей на Водохреща спостерігається на прогулянковому каналі, заливі річкового порту та міському пляжі. У зв’язку з цим підвищено готовність міських служб на випадок надзвичайних ситуацій, а також визначено відповідальні підрозділи для проведення пошуково-рятувальних робіт на водних об'єктах.
  Енергодарців закликають утриматися від купання у несанкціонованих місцях, а також попереджають: нехтування правилами поведінки на водоймах у зимовий час може призвести до небажаних наслідків для здоров’я та життя.
  Бережіть себе!