Електронні петиції

В Енергодарі 19 житлових будинків будуть обладнані пандусами протягом року

Дата публікації: 20.03.2019

   20 березня 2019 року у виконавчому комітеті відбулося засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.
   У ході засідання було заслухано звіти відповідальних виконавців щодо виконання заходів, передбачених Детальним планом облаштування об’єктів житлового, громадського та іншого призначення щодо безперешкодного доступу до них людей з обмеженими фізичними можливостями на 2019 рік. 
   До плану на поточний рік включено заходи з облаштування пандусами, поручнями та іншими засобами вільного доступу 19 житлових будинків. На сьогоднішній день проведено комісійне обстеження 14 з них, за результатами яких складено дефектні акти. На підставі цих актів буде підготовлено бюджетні запити для розгляду на сесії міської ради та виділення коштів. 
   У першому під’їзді будинку №12 на бул.Каштановому пандус вже встановлено. Для проведення обстеження ще за 4 адресами – на вул.Курчатова, 18 (3 під’їзд), просп.Будівельників, 16, вул.Курчатова, 24 (3 під’їзд) та вул.Скіфській, 6 – планується залучити проектантів у зв’язку з особливою конструкцією пандусів, які планується тут обладнати. 
   У поточному році також розпочнуться роботи з облаштування двох підйомників у приміщеннях МПК «Сучасник» - з гардеробу до фойє та з фойє до санвузлів. Окрім того, передбачено облаштування чоловічого туалету для осіб з інвалідністю. 
   У 2019 році також буде встановлено спеціалізований ігровий майданчик для дітей з інвалідністю на вулиці Козацькій, 17. Кошти з міського бюджету на ці потреби вже виділено. Розпочати роботи з облаштування дитячого комплексу стане можливо після повторного проведення тендеру.