Назад
Електронні петиції

Увага! З 27 вересня припиняється газопостачання житлових будинків! Причина: аварійно-відновлювальні роботи АТ «ЗАПОРІЖГАЗ»

Дата публікації: 24.09.2021

    До Енергодарської міської ради надійшло офіційне повідомлення від АТ «ЗАПОРІЖГАЗ» про припинення з 27 вересня  газопостачання для споживачів 1-2 мікрорайонів, та двох будинків в 3-му мікрорайоні  у зв’язку з виконанням аварійно-відновлювальних робіт. Точної дати відновлення газопостачання наразі не повідомляється, оскільки вона залежатиме від низки факторів. З повним змістом цього листа ви можете ознайомитися нижче:
    «Даним листом доводимо до вашого відома, що при обстеженні лінії газопроводу високого тиску  від ГРС Енергодар до ГРП №1 за адресою вул. Комсомольська, м. Енергодар, у газовому колодязі №3 на засувці Ду 300 виявлено, що експлуатаційні елементи засувки втратили герметичність – виявлено чисельні витоки газу. Без  виконання аварійно-відновлювальних робіт по заміні засувки Ду 300 існує загроза зриву опалювального сезону 2021-2022 рр.
    На підставі всього вищевикладеного, для попередження аварійного припинення постачання\розподілу природного газу, в зв’язку з проведенням аварійно-відновлювальних ремонтних робіт на газопроводі високого тиску, 27.09.2021 р. буде припинено газопостачання\розподіл природного газу 5625 побутовим споживачам багатоповерхового сектору м. Енергодар.
    Після повного виконання аварійно-відновлювальних ремонтних робіт, які будуть виконані у найкоротший термін, та виконання організаційно-технічних заходів, надання доступу до газових приладів споживачами працівникам АТ «ЗАПОРІЖГАЗ», перевірки приміщень на загазованість, буде відновлено газопостачання споживачам».