Електронні петиції

Школярі Енергодара взяли участь у спортивно-розважальному квесті

Дата публікації: 08.04.2019

    5 квітня, напередодні Всесвітнього дня здоров’я, у міському парку культури та відпочинку серед учнівської молоді міста пройшов спортивно-розважальний квест «Здоровий спосіб життя», організований відділом у справах сім’ї та молоді міської ради, Енергодарським інститутом державного та муніципального управління імені Р.Г.Хеноха «Класичного приватного університету» у співпраці з управлінням освіти міської ради.
     У заході взяли участь 9 команд. Протягом двох годин кожен учасник мав змогу проявити себе в кмітливості та спритності. Виконуючи завдання крок за кроком, у нелегкій боротьбі, діти шукали підказки до наступної станції за визначеним маршрутом.
    За результатами змагань перемогу виборола команда коледжу Енергодарського інституту державного та муніципального управління імені Р.Г.Хеноха «КПУ», друге місце посіла команда ЕБГ «Гармонія», третє – команда Енергодарського багатопрофільного ліцею. Переможці нагороджені грамотами міського голови та пам’ятними подарунками від виконавчого комітету Енергодарської міської ради.