Назад
Електронні петиції

У виконкомі проведено нараду з керівниками правоохоронних органів

Дата публікації: 30.03.2021
   30 березня перший заступник міського голови Іван Самойдюк провів чергову оперативну нараду з керівниками правоохоронних органів. У ході засідання обговорено нагальні питання та заходи із забезпечення правопорядку у місті. 
На розгляд чергової сесії міської ради, проведення якої заплановано 9 квітня, внесено питання про затвердження міської програми профілактики правопорушень та забезпечення громадської безпеки на 2021-2023 роки. Програмою передбачено ряд заходів, спрямованих на підтримку місцевих правоохоронних органів. Серед них – матеріально-технічне оснащення військової частини №3033, поліції, СБУ, придбання спецтранспорту, паливно-мастильних матеріалів, проведення ремонтів тощо. Реалізувати ці заходи планується протягом трьох років у разі виділення коштів для їх фінансування.
Крім того, депутати розглянуть коригування до міської програми розвитку житлово-комунального господарства. До неї включені заходи з проведення поточного ремонту приміщень та будівель військової частини №3033. 
Ще одним важливим заходом, передбаченим у програмі, є облаштування системою відеоспостереження території в районі центрального ринку, МПК «Сучасник», а також виїзду з міста в бік села Примірне. Такий захід допоможе правоохоронцям в їх роботі, сприятиме більше оперативному та ефективному реагуванню та профілактиці правопорушень.  
На завершення наради Іван Гнатович наголосив на необхідності проведення належної роз’яснювальної роботи щодо дотримання суб’єктами господарювання та жителями міста протиепідемічних вимог на період карантину.