Назад
Електронні петиції

На оперативній нараді обговорили роботу закладів освіти та культури в умовах карантину

Дата публікації: 13.01.2021
   13 січня міський голова Дмитро Орлов і перший заступник міського голови Іван Самойдюк провели оперативну нараду з керівниками управління освіти та відділу культури міської ради. 
Виконувачка обов’язків начальника управління освіти Олена Ржевська поінформувала про роботу навчальних закладів в умовах карантину. На даний час учні 1-11 класів всіх шкіл міста навчаються дистанційно.     Продовжують лікуватися від коронавірусу 23 працівника закладів освіти (загальна кількість освітян в Енергодарі – 2030). 
Дитсадки приймають дітей у звичайному режимі. У зв’язку з виявленими випадками COVID-19 на карантин закрито 4 групи у ДНЗ, але дві з них запрацюють вже з завтрашнього дня. Сьогодні, 13 січня, до дитсадків прийшли 1197 дітей. Температурний режим у всіх ДНЗ - в нормі, температура не опускається нижче +18 °C. 
Працівникам всіх шкіл та дитсадків доручено протягом дня вжити заходи із розчищення від снігу підходів та посипання доріжок на території закладів для уникнення травмонебезпечних випадків. Протиожеледні речовини та необхідні засоби для цього в наявності, повідомила Олена Олександрівна. 
  Серед інших освітніх питань, обговорених у ході наради - організація харчування дітей, встановлення охоронної системи у будівлі управління освіти, вжиття заходів для уникнення аварійних ситуацій тощо. 
Про роботу закладів культури доповіла начальниця відділу культури Надія Кулагіна. Художня та музична школи працюють у дистанційному режимі. Бібліотеки, МПК «Сучасник» та художній виставковий зал на період карантину для відвідувачів закриті. Опалювальний період у закладах культури проходить стабільно. З початку року вже укладено договори на постачання тепла, гарячої води та електроенергії до всіх установ. 
Під час засідання обговорено питання придбання охоронної та пожежної сигналізації для закладів культури, проведення закупівель, подання проєктів на співфінансування з державного бюджету, а також підготовки до проведення Дня міста. Попередньо розглядається декілька варіантів святкування урочистої дати – в залежності від ситуації з COVID-19 на початку літа 2021 року.
Наприкінці засідання міський голова запропонував проводити подібні наради щотижнево, аби оперативно виявляти проблемні питання галузей та ефективно реагувати на них.