Назад
Електронні петиції

У виконкомі обговорили питання забезпечення доступу осіб з інвалідністю до об’єктів інфраструктури

Дата публікації: 12.01.2021
   12 січня відбулося перше в цьому році засідання комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури. 
Учасники засідання обговорили проєкт Детального плану облаштування об'єктів житлового, громадського та іншого призначення щодо забезпечення безперешкодного доступу до них людей з інвалідністю та маломобільних груп населення на 2021 рік. До плану включені заходи з облаштування пандусами, поручнями або іншими засобами безперешкодного доступу житлових будинків, закладів культури, освіти, об’єктів благоустрою та транспортно-пішохідної мережі. Ряд заходів, які не вдалося виконати протягом минулих років, також включено до Детального плану на 2021 рік. Серед іншого, планується встановити підйомники з гардеробу до фойє та з фойє до санвузлів МПК «Сучасник», спорудити пандус для доступу на прогулянкову набережну з мікрорайону №4, пандус біля дитячої бібліотеки, облаштувати пандуси на території в районі ЕЗОШ №5 і д/с №16 та здійснити додаткове освітлення пішохідних переходів міста.
Члени комітету ухвалили попередній проєкт Детального плану на 2021 рік, врахувавши всі зауваження та коригування. Наступним кроком стане його затвердження відповідним розпорядженням міського голови.
  Спеціалістами управління містобудування та архітектури міської ради регулярно здійснюється моніторинг стану доступності до об’єктів інфраструктури осіб з інвалідністю, що проживають у місті. За результатами обстежень, а також за індивідуальними зверненнями громадян визначаються адреси об’єктів, які потребують створення комфортних умов для доступу всіх категорій мешканців міста.