Назад
Електронні петиції

У виконкомі обговорили нагальні питання комунальної галузі

Дата публікації: 15.11.2021
15 листопада у виконавчому комітеті проведено чергову робочу нараду міського голови Дмитра Орлова з керівниками комунальних підприємств міста. 
У ході наради директори КП прозвітували про роботу підприємств, стан виконання доручень, а також доповіли про плани на поточний тиждень. 
Працівниками КП «Тепловодоканал» виконуються роботи з реконструкції теплової мережі в районі ДНЗ №4. На сьогодні обсяг робіт виконано на 65%, завершити їх повністю планується до кінця місяця. Крім того, у зв’язку із переходом на зимовий режим роботи фахівцями підприємства регулярно проводиться моніторинг змін показників теплопостачання на об’єктах інфраструктури міста, зокрема, І та ІІ мікрорайонів.
Також КП «ТВК» із залученням спеціалістів КП «Енергодарське БТІ»  опрацьовується питання щодо дооформлення договірних відносин при постачанні теплової енергії до підпорядкованих об’єктів.
КП «Комунальні системи» спільно з управлінням комунальної власності триває робота з перевірки проєктів реконструкції освітлення пішохідних переходів. 
КП «ЦД «Промінь» продовжує виконання регламентних робіт: вивіз сміття та збір опалого листя, очищення вулиць та зупинок від сміття, видалення аварійних та застарілих дерев тощо. Розпочато тендерні процедури щодо оголошення закупівель протиожеледних матеріалів для обробки доріг.
У відповідь на звернення голови правління ОСББ «Українська 19» працівниками КП «ЦД «Промінь» із залученням спецтехніки проведено демонтаж МАФів у подвір’ї будинку (бетонного «грибка» та вітрозахисних стінок). 
У ході наради було акцентовано увагу на необхідності забезпечення якісного та своєчасного вивозу сміття з прибудинкових територій. Зараз КП «Чисте місто» здійснює вивезення сміття з прибудинкових баків тричі на тиждень, з внутрішньоквартальних контейнерів – двічі. Керівництву КП доручено надати пропозиції щодо перегляду графіку вивозу сміття, а також залучити до виконання цих робіт додаткові одиниці транспорту. Крім того, на «Промінь» сьогодні доставлено два нових сміттєвози, придбані за кошти еко-фонду, які також стануть в нагоді працівникам КП. 
Також КП «ЦД «Промінь» доручено провести інвентаризацію новорічної атрибутики для святкового оформлення міста – гірлянд, прикрас, ялинок та іграшок. До новорічних свят святковою ілюмінацією планується прикрасити громадські місця, які утримуються КП: проспект Енергетиків, міський сквер та площу біля МПК «Сучасник».  Розпочати роботи планується на початку грудня.