Назад
Електронні петиції

У виконкомі обговорили медичні питання та стан захворюваності на COVID-19

Дата публікації: 09.09.2021

    Щотижнева нарада з медичних питань сьогодні, 9 вересня, почалася на приємній ноті: міський голова Дмитро Орлов та його заступник Іван Самойдюк привітали зі святом комунальне некомерційне підприємство «Міський центр первинної медико-санітарної допомоги». 
    Нещодавно медзаклад відсвяткував третю річницю створення. І хоча  у новому форматі він працює не так довго, а так званий перехідний період був непростим, зараз КНП «МЦПМСД» впевнено розвивається. На сьогоднішній день на підприємстві працюють 132 співробітника. На базі КНП «МЦПМСД» функціонують амбулаторії загальної практики-сімейної медицини, денний стаціонар на 10 ліжок, черговий, лабораторний та оглядовий  кабінети.
    Основний акцент під час наради було зроблено на статистиці захворюваності в Енергодарі на COVID-19 та вакцинації населення. Так, за тиждень в нашому місті підтверджено 17 нових випадків.  Тільки за останню добу – 5. Всього на даний час на коронавірусну інфекцію хворіють 35 осіб. Госпіталізовані до лікарні в м. Дніпрорудне двоє. 
   Що стосується щеплень, то на сьогодні вакциновано 12094 людини. З них  мешканці Енергодара – 10799 осіб. Активно працюють як кабінет вакцинації в самій лікарні, так і виїзні (мобільні) пункти щеплення. Тож для всіх свідомих громадян, бажаючих вакцинуватися, з цим немає проблем. 
    Як зазначають медики, спираючись на статистичні дані, в період з червня поточного року і по сьогоднішній день повторно на COVID-19 перехворіли тільки четверо осіб з загальної кількості всіх щеплених в Енергодарі. Всі – в легкій формі без жодних ускладнень. Тож не зволікайте і скористайтеся можливістю мінімізувати можливі ризики та зберегти своє здоров’я й здоров’я своїх близьких.