Назад
Електронні петиції

У виконавчому комітеті відбувся конкурс на заміщення вакантних посад

Дата публікації: 11.10.2021

   11 жовтня у виконавчому комітеті Енергодарської міської ради відбулося засідання конкурсної комісії для проведення відбору кандидатів на заміщення вакантних посад.
  Конкурс відбувся з дотриманням всіх карантинних заходів: у приміщенні було встановлено засоби для дезінфекції рук, всі учасники були в масках та дотримувалися соціальної дистанції.
  Вісім претендентів склали письмовий іспит на знання Конституції України, норм і змісту Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та «Про запобігання корупції» та специфіки функціональних повноважень.
  Рішенням конкурсної комісії для призначення на вакантну посаду  заступника начальника управління, начальника відділу адресної допомоги і компенсацій управління праці та соціального захисту населення Енергодарської міської ради рекомендовано Сергієву Ліну Володимирівну; на посаду головного спеціаліста управління праці та соціального захисту населення міської ради рекомендовано Ісайченкова Романа Володимировича; на посаду провідного спеціаліста сектору комп’ютерного та господарського забезпечення фінансового управління міської ради - Чернату Галину Сергіївну.