Електронні петиції

У виконавчому комітеті відбувся конкурс на заміщення вакантних посад

Дата публікації: 07.02.2020

 

  7 лютого відбулося засідання конкурсної комісії для проведення відбору кандидатів на заміщення вакантних посад начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, головного спеціаліста сектора дошкільної освіти управління освіти та тимчасово вакантної посади головного спеціаліста управління містобудування та архітектури.  
  За рішенням конкурсної комісії одна особа не була допущена до участі у конкурсі на заміщення тимчасово вакантної посади головного спеціаліста управління містобудування та архітектури, оскільки її документи не відповідають вимогам щодо наявності у претендента вищої освіти відповідно професійного спрямування. У зв’язку з цим конкурс на заміщення цієї вакантної посади конкурсною комісією вирішено вважати таким, що не відбувся.
  За рішенням конкурсної комісії для призначення на вакантну посаду начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення рекомендовано Наумичева Ігоря Миколайовича, на вакантну посаду головного спеціаліста сектора дошкільної освіти управління освіти  - Гречишкіну  Жанну Василівну. Колесніка Едуарда Юрійовича рекомендовано зарахувати до кадрового резерву на посаду начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення.