Назад
Електронні петиції

У виконавчому комітеті відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата публікації: 06.12.2018

    5 грудня 2018 року під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрія Терентьєва відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. У ході засідання були розглянуті заяви громадян з питань опіки і піклування, дозволів на оформлення договору дарування, отримання грошової компенсації за належне дітям жиле приміщення, згоди на обстеження, госпіталізацію та лікування неповнолітнього в психіатричному закладі, надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, встановлення часу та способу спілкування батька з дитиною.
    Члени комісії погодили доцільність надання висновків для суду з питань щодо вирішення спору між батьками стосовно визначення місця проживання дитини та вирішення спору між членами сім’ї дитини щодо участі у її вихованні, а також визначення способів такої участі. Крім того, членами комісії прийнято рішення про доцільність підготовки та подання до суду висновків про позбавлення батьківських прав. На засідання були запрошені всі сторони спірних питань. Членами комісії заслухано особисту думку кожного запрошеного, проведено бесіду та оголошено прийняте рішення.
    Також у ході засідання затверджено індивідуальні плани дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, графіки рейдів на І півріччя 2019 року, річний план роботи комісії з питань захисту прав дитини на 2019 рік, графіки обстеження житлово-побутових умов дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою (піклуванням), в прийомних сім’ях та дитячому будинку сімейного типу на 2019 рік, персональний склад міждисциплінарної команди. За результатами обговорень комісією ухвалено рішення, в яких враховано пропозиції для удосконалення роботи в даному напрямку.
    Комісією розглянуто матеріали про стан сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, в яких порушуються права дитини для взяття, завершення або продовження їх соціального супроводу спеціалістами Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.