Назад
Електронні петиції

У виконавчому комітеті проведено конкурс на заміщення вакантних посад

Дата публікації: 13.11.2018

       12 листопада 2018 року у виконавчому комітеті міської ради відбулося засідання конкурсної комісії для проведення відбору кандидатів на заміщення вакантних посад заступника начальника юридичного управління Енергодарської міської ради (тимчасово вакантна посада), головного спеціаліста відділу по забезпеченню роботи ради апарату Енергодарської міської ради та її виконавчого комітету та головного спеціаліста-юриста управління комунальної власності Енергодарської міської ради.
       Чотири учасника конкурсу склали письмовий іспит зі знання Конституції України, норм і змісту Законів України "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Про запобігання корупції" та специфіки функціональних повноважень.
        Для участі у конкурсі на посаду головного спеціаліста відділу по забезпеченню роботи ради документів не надійшло. У зв’язку з цим конкурс на заміщення цієї вакантної посади конкурсною комісією вирішено вважати таким, що не відбувся.
        У конкурсі на посаду головного спеціаліста-юриста управління комунальної власності міської ради взяли участь троє претендентів. За результатами конкурсу комісією вирішено вважати переможцем Єжова Іллю Вадимовича, кандидатуру якого рекомендовано для призначення.
       За підсумками конкурсу рішенням конкурсної комісії для призначення на тимчасово вакантну посаду заступника начальника юридичного управління міської ради міському голові рекомендовано Русакова Сергія Олександровича.