Назад
Електронні петиції

У виконавчому комітеті проведено чергове засідання Координаційної ради з питань розвитку підприємництва

Дата публікації: 31.10.2018

      31 жовтня 2018 року під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Алли Біленької відбулося засідання міської Координаційної ради з питань розвитку підприємництва.
    Члени ради заслухали інформацію старшого інспектора 13-ДПРЧ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області Олега Сидорчука щодо змін у законодавчих актах з питань пожежної безпеки. Зміни стосуються критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначення періодичності здійснення планових заходів державного нагляду у сфері техногенної та пожежної безпеки, а також порядку реєстрації Декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки.
     У ході засідання було обговорено стан розгляду заяв із земельних питань, а також питання щодо грошової оцінки землі. Начальник відділу земельних відносин міської ради Віталій Каленський повідомив, що у 2019 році в Енергодарі планується провести нормативно-грошову оцінки землі. Це дозволить врегулювати питання щодо передачі земельних ділянок в оренду на умовах аукціону відповідно до законодавства України.
     У ході засідання було зазначено, що напередодні, на засіданні Запорізької регіональної ради підприємців при ОДА заступником голови регіональної ради підприємців обрано енергодарського бізнесмена, члена міської Координаційної ради з питань розвитку підприємництва Павла Богдана.