Назад
Електронні петиції

У виконавчому комітеті проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата публікації: 07.11.2018

    7 листопада 2018 року під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрія Терентьєва відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.
    На порядку денному розглядалися питання про надання дозволу на оформлення договору дарування, згоду на оформлення договору щодо розподілу спадкового майна, дозвіл на реєстрацію технічного засобу, визнання осіб такими, що втратили право користування житловим приміщенням, встановлення часу зустрічі з дитиною.
    На засідання комісії розглянуто матеріали двох справ про вирішення спору між батьками щодо участі одного з них у вихованні дитини та визначення способів такої участі. Справи розглядаються у суді. Органом опіки та піклування прийнято рішення про доцільність надання висновку до суду.
    У ході засідання комісією було розглянуто заяву кандидата в опікуни дівчат Сомікових (Петренко, батько Олег Петренко помер у липні поточного року), які мають статус дітей-сиріт. Наразі є велика ймовірність того, що сестрички у вже у листопаді отримають нову родину.
    Комісією заслухано інформацію служби у справах дітей міської ради, управління освіти міської ради, міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо виявлення, обліку та соціального захисту дітей, які залишились без піклування батьків та перебувають у складних життєвих обставинах. З даного питання ухвалено вищезазначеним службам відповідно до компетенції визначити конкретні заходи щодо раннього виявлення дітей зазначеної категорії.
    Члени комісії розглянули матеріали ЕМЦСССДМ про взяття, продовження та завершення соціального супроводу сімей з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах.
    Комісією затверджено 15 індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з урахуванням пропозицій, які були надані ЕМЦСССДМ, навчально-виховними закладами міста, ДЗ «СМСЧ №1» та службою у справах дітей.