Назад
Електронні петиції

У виконавчому комітеті представлено бренд міста Енергодара

Дата публікації: 08.11.2018

    8 листопада 2018 року під головуванням міського голови Павла Музики відбулося підсумкове засідання робочої комісії з розроблення та впровадження маркетингової стратегії м.Енергодара у рамках проекту “Створення позитивного іміджу Енергодара, як інвестиційно привабливого міста”.
    У ході засідання начальник управління економіки О.Овчатова представила увазі присутніх проект маркетингової стратегії міста до 2023 року. Стратегія направлена на створення нового позитивного іміджу Енергодара, його позиціонування на всеукраїнському та міжнародному рівнях, вирішення нагальних проблем місцевого розвитку.
    Увазі присутніх представлено бренд міста Енергодара, розроблений компанією-переможницею тендера творчою групою “Майстер”. Запропонований проект бренду представляє собою восьмикутну зірку з графемою «Енергодар» та слоганом «Даємо енергію». Прототипом бренду є фотографії орбіти електронів атому, зроблені під мікроскопом. яка повторює етнічний символ з української вишиванки. Саме тому цей символ було обрано як логотип Енергодара, адже це місто збудовано і живе для того, щоб дарувати енергію. О.Овчатова зазначила, що слоган, обраний для бренду, може мати продовження в залежності від сфери використання.
    За підсумками обговорення члени робочої групи затвердили запропонований проект бренду. Наступним кроком для його впровадження та використання стане затвердження на засіданні Енергодарської міської ради.