Електронні петиції

Проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата публікації: 07.02.2019

      6 лютого 2019 року у виконавчому комітеті відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.
    Членами комісії надано згоду на перереєстрацію дитини, позбавленої батьківського піклування, на госпіталізацію дитини до психіатричного закладу, також надано попередній дозвіл на реалізацію квартири та дозвіл на оформлення договору дарування. Заслухавши інформацію спеціалістів служби у справах дітей комісія погодила питання щодо надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування та призначення опіки.
    Члени комісії погодили доцільність надання висновків для суду з питань щодо вирішення спору між батьками стосовно визначення місця проживання дитини, усунення перешкод у спілкуванні з дитиною та встановлення графіку зустрічей, а також визначення порядку користування житловим приміщенням. На засідання були запрошені всі сторони спірних питань, інформацію яких було заслухано та взято до відома.
     У ході засідання розглянуто матеріали про стан сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах, в яких порушуються права дитини, для взяття, завершення або продовження їх соціального супроводу спеціалістами Енергодарського міського Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.