Електронні петиції

У виконавчому комітеті обговорили питання щодо захисту прав дітей

Дата публікації: 05.11.2019

   5 листопада під головуванням міського голови Павла Музики відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.
   Після розгляду заяв та документів членами комісії погоджено питання щодо надання статусу дітей, позбавлених батьківського піклування, влаштування їх до державного закладу, надання дозволу на лікування дитини, вирішення питань стосовно житлових та майнових прав дітей. 
   Комісією прийнято рішення про доцільність підготовки та надання до суду висновків органу опіки та піклування про позбавлення батьківських прав, визнання дітей такими, що втратили право користування житловим приміщенням, визначення місця проживання дітей.
   Членами комісії заслухано інформацію про підсумки проведення Всеукраїнської акції «Урок» у місті у 2019 році. Під час рейдів фахівцями було виявлено двох учнів, які не приступили до навчання своєчасно. На сьогоднішній день обидва школяра продовжують навчання.
   У рамках акції за кошти міського бюджету для 20 дітей – вихованців дошкільних закладів та учнів загальноосвітніх шкіл міста – придбано набори канцелярських товарів та шкільні рюкзаки. 
   Серед інших питань, комісією затверджено новий алгоритм взаємодії суб’єктів соціальної роботи з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах.