Назад
Електронні петиції

У виконавчому комітеті обговорено поточні результати реалізації проекту “Відкрите Місто ”

Дата публікації: 17.10.2018

    17 жовтня 2018 року у виконавчому комітеті під головуванням керуючого справами виконавчого комітету Володимира Біряка відбулася робоча нарада з розгляду поточних результатів, планів та інформації щодо ефективності реалізації спільного Проекту “Відкрите Місто: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади”.
Присутні заслухали інформацію про підсумки роботи інтерактивного веб-порталу “Відкрите місто” у м.Енергодарі.
    Веб-портал функціонує у м.Енергодарі з 1 квітня 2016 року. Станом на 17 жовтня 2018 року у місті зареєстровано 836 користувачів проекту. З початку року ними порушено 112 проблемних питань, з яких 64 закриті (39 за результатами позитивного вирішення, 25 – за результатами надання відповіді роз’яснювального характеру), решта (48) - перебувають в стадії опрацювання.
     Переважна більшість звернень стосуються потреби у проведенні ремонтних робіт (покрівель житлових будинків, пішохідних доріжок та автомобільних доріг міста), відновлення роботи ліфтів, ремонту елементів дитячих майданчиків, освітлення тощо.
   Завдяки веб-порталу «Відкрите місто» енергодарці мають змогу звернутися до міської влади з будь-якого питання в електронному форматі. Проект є інтерактивним, відповідно, інформацію про порушені проблеми можуть отримати не лише користувачі проекту, а й усі бажаючі жителі міста.
    Під час засідання було акцентовано увагу на стані виконавської дисципліни. Ряд повідомлень, зареєстрованих ще у 2016-2017 роках, на сьогоднішній день залишаються не виконаними. Переважна більшість з них стосуються благоустрою міста. У зв’язку з цим було наголошено на необхідності проведення аналізу неопрацьованих повідомлень та вжитті заходів, спрямованих на вирішення порушених в них питань.
     Додатковою загальнокорисною опцією інтерактивної платформи «Відкрите місто» є можливість отримати доступ до послуг комунальних служб та підприємств за допомогою мобільного додатку. Розробником додатку є Фонд «Східна Європа». Цей інструмент дає змогу швидко відправити міським службам свій сигнал-зауваження, що стосується благоустрою і комфорту у місті. Користувачі проекту через мобільний додаток можуть створювати повідомлення, відстежувати реагування на них та скористатися іншими можливостями покращення свого міста через інструменти онлайн-демократії. Завантажити мобільний додаток для телефонів з операційною системою Android можна на Google Play Market.